Person

E-poe klienditugi E-R 9-17

5563 8871

epood@optimera.ee
Otsing
Filtrid
Sulge

Loodusest innustatuna loodi Afirmaxi laborites ainulaadne mineraalne südamik

Põrand on sisekujunduses väga tähtis element, millega saab rõhutada valitud stiili või seda ka täielikult muuta. Teatavasti köidab külaliste tähelepanu ruumi sisenedes põranakate. Sobiva põranda valimisel tuleb peale ainulaadse ja ajatu kujunduse arvestada ka tehnilisi parameetreid, mis teevad toote kestvaks ja praktiliseks nagu keraamilise plaadid, ning samal ajal välimus jääb soojaks, meenutades looduslikku puitu.

Teadlased on töötanud Afirmaxi laborites välja uudse segu, mis põhineb mineraalidel ja tänapäevastel polümeeridel, peamiselt süsiniku molekulidel. Hoolikalt valitud koostisosadega saavutatakse enneolematud kasutusomadused.

 

         Mineraalse südamikuga tagatakse erakordne vastupidavus, veekindlus ja stabiilsus.

  •          Puitu meenutavate värvidega ja struktuuriga saab ruumi kujundada moodsalt ja mugavalt.
  •          Toode on täiesti veekindel ja sobib ideaalselt kööki, sauna eesruumi, koridoridesse kui ka vannituppa paigaldamiseks.
  •          Kasutusklass on 31, mis tähendab, et toode sobib eluruumidesse kui ka intensiivselt kasutatavatesse äriruumidesse.
  •          See on ideaalne lahendus köetavatele põrandatele. Võrreldes puitpõrandaga võib selle toote abil ühe küttehooaja jooksul säästa 250 eurot.
  •          Tänu click ühendusele on toote paigaldamine ja töötlemine kiire ja lihtne ei vaja spetsiaalseid tööriistu. Poolepäevaga peaks 18-25m2 toapõranda ära paigdalama.

 

Afirmax tähendab ainulaadseid, veekindlaid ja vastupidavaid uue põlvkonna komposiit põrandakatet, mis meenutavad looduslikku puitu. Võite kasutada Afrimaxi kõigis tubades ja nautida palju aastaid tänu uuenduslikule põrandakatele.

Polegi oluline, kas hindate sisekujunduses puitu, tööstuslikku stiili või igavikulist klassikat – valida tasub Afirmaxi ainulaadsed lahendused.