Person

Klienditugi E-R 9-17

Tel 603 6060

epood@optimera.ee
Otsing
Filtrid
Sulge

Kaubakrediidi taotlemine

1. Täitke avaldus kaubakrediidi taotlemiseks.

NB! salvesta enne täitmist oma arvutisse

2. Lisage avaldusele nõutud lisad.

3. Täidetud avaldus ja lisad saatke digiallkirjastatult aadressile optimera@optimera.ee või tooge avaldus koos nõutud lisadega lähimasse Ehituse ABC kauplusesse kaupluse juhataja / projekti- või müügijuhi / sekretäri kätte või postitage see aadressil:

AS Optimera Estonia, Peterburi tee 71, 11415 Tallinn

märkusega "Krediidikomisjonile".

4. Krediidikomisjonil on õigus jätta käsitlemata krediiditaotlus, mis on vormistatud ebakorrektselt ja/või mille juurde ei ole lisatud kõiki avalduses nõutud dokumente.

5. Korrektselt vormistatud ja koos nõutud dokumentidega esitatud krediiditaotluse käsitlemise tähtaeg on kuni 1 nädal alates esitamise kuupäevast.

6. Otsuse krediidipiiri, püsisoodustuse protsendi ja maksetähtaja suhtes teeb Krediidikomisjon esitatud dokumentide, kliendi varasema ostukäitumise analüüsi ja maksekäitumist puutuva informatsiooni põhjal.

7. Juhul kui Krediidikomisjon ei jõua mingil põhjusel (krediidtaotleja täiendava taustauurimise vajadus jms) otsust ühe nädala jooksul langetada, teatab Komisjon sellest taotluse esitanud firmale.

8. Krediidikomisjoni otsuse alusel ning pooltevaheliste läbirääkimiste tulemusena vormistatakse ostu-müügi leping ja taotluseesitanu saab hakata Ehituse ABC kauplustest kaupa ostma.

 Taotlus NB! salvesta enne täitmist oma arvutisse

 

Lepingulistel klientidel palume saata volikirjad kauba kättesaamiseks meiliaadressile optimera@optimera.ee 

Volikiri NB! salvesta enne täitmist oma arvutisse