Person

Klienditugi E-R 9-17

Tel 603 6060

epood@optimera.ee
Otsing
Filtrid
Sulge

Tule tööle!

Oma huvi ja teadmisi ehitusvaldkonna kohta saad edukalt ja mitmekülgselt rakendada ka Ehituse ABC kaupluses töötades! Nõusta kliente või pane käsi külge valdkonna arengute suunamisel - võimalusi karjääritee kujundamiseks jagub küllaga.

Vaata videot, kus meie töötajad Olga Drobotova (Peterburi tee vanemkonsultant) ja Raimond Ojalill tutvustavad enda ameteid ja räägivad töötamisest Ehituse ABC-s. Väga täname neid, et nad olid nõus selles videoklipis osalema!

 

 

 

Meie töötajad:

  • on usaldusväärsed, professionaalsed ja kliendisõbralikud;
  • on kursis ehitustarvete maailmaga ja oskavad seda tutvustada ka klientidele;
  • on teadlikud ehitustoodete trendidest;
  • naudivad vaheldust, kuid hindavad stabiilsust;
  • aitavad meil saavutada ühiseid eesmärke!

Kui soovid liituda meie meeskonnaga, siis vaata meie käimasolevaid konkursse siit!

Juhul, kui hetkel Sinule sobivat konkurssi käimas ei ole, saada oma CV ja soovitud ametikoht meilaadressile personal@optimera.ee ning me võtame Sinuga ühendust, kui mõni töökoht vabanema peaks.

Tutvu meie värbamise privaatsuspoliitikaga siit.

 

Top Employer 2020

Saint-Gobain on tunnustatud rahvusvahelise sertifikaadiga 2020. aasta parim tööandja!

Sellise tunnustuse pälvis Saint-Gobain Eestis Top Employers Institute poolt juba kolmandat korda. Top Employers Institute on ülemaailmne organisatsioon, mille eesmärk on parandada töötajate töökeskkonda töömaailma rikastamiseks. 

Parima Tööandja (Top Employer) sertifikaat antakse ettevõtetele, kes näitavad vaid kõrgeimaid standardeid oma töötajate eest hoolitsemisel. Nii on ka Saint-Gobain pühendunud oma töötajatele parima töökeskkonna pakkumisele. Selle saavutamiseks kasutatakse edumeelset personalile lähenemist, mis seab inimesed esikohale.