Person

Klienditugi E-R 9-17

Tel 603 6060

epood@optimera.ee
Otsing
Filtrid
Sulge

Tule tööle!

Oma huvi ja teadmisi ehitusvaldkonna kohta saad edukalt ja mitmekülgselt rakendada ka Ehituse ABC kaupluses töötades! Nõusta kliente või pane käsi külge valdkonna arengute suunamisel - võimalusi karjääritee kujundamiseks jagub küllaga.

Vaata videot, kus meie töötajad Olga Drobotova (Peterburi tee vanemkonsultant) ja Raimond Ojalill tutvustavad enda ameteid ja räägivad töötamisest Ehituse ABC-s. Väga täname neid, et nad olid nõus selles videoklipis osalema!

 

 

 

Meie töötajad:

  • on usaldusväärsed, professionaalsed ja kliendisõbralikud;
  • on kursis ehitustarvete maailmaga ja oskavad seda tutvustada ka klientidele;
  • on teadlikud ehitustoodete trendidest;
  • naudivad vaheldust, kuid hindavad stabiilsust;
  • aitavad meil saavutada ühiseid eesmärke!

Kui soovid liituda meie meeskonnaga, siis vaata meie käimasolevaid konkursse siit!

Juhul, kui hetkel Sinule sobivat konkurssi käimas ei ole, saada oma CV ja soovitud ametikoht meilaadressile personal@optimera.ee ning me võtame Sinuga ühendust, kui mõni töökoht vabanema peaks.

Tutvu meie värbamise privaatsuspoliitikaga siit.

 

Top Employer 2022 

Saint-Gobain sai juba seitsmendat aastat järjest rahvusvaheliselt tööandjate liidult Top Employers Institute üleilmse tipptööandja tiitli, mis põhineb rohkem kui 400 töötingimustega seotud näitaja, esmajoones just personalijuhtimise ja karjääriredelil edasiliikumisega seotud protsesside auditeerimisel. Kontsern on kogu maailmas 11 ettevõtte seas, kes on selle tiitli välja teeninud. Tänavu paistis Saint-Gobain eriti silma selliste aspektide poolest nagu väärtused, eetika ja usaldusväärsus, mis nende töötajaid ühendavad ja liidavad ning loovad ettevõttes ühtekuuluvustunde. Samuti hinnati kõrgelt head tööd, mis on tehtud ettevõtte strateegia, juhtimise ja värbamisstrateegia alal.

Saint-Gobain sai 2022. aasta üleilmse tipptööandja tiitli tänu 38 riigi kohaliku tasandi sertifikaadile, mida on tänu Egiptuse ja Vietnami lisandumisele on kaks rohkem kui 2021. aastal. Need riigid on Ameerika Ühendriigid, Araabia Ühendemiraadid, Argentina, Austraalia, Austria, Belgia, Brasiilia, Colombia, Eesti, Egiptus, Hiina, Hispaania, Iirimaa, India, Indoneesia, Itaalia, Jaapan, Kanada, Lõuna-Aafrika Vabariik, Lõuna-Korea, Madalmaad, Malaisia, Mehhiko, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, Saudi Araabia, Soome, Taani, Tai, Tšehhi, Tšiili, Türgi, Vietnam ja Ühendkuningriik.

„Üleilmse tipptööandja sertifikaat annab meile suure eelise meie uue strateegiakava „Grow & Impact“ rakendamiseks. See kinnitab, et oleme eesmärkide saavutamiseks vajalike õigete talentide hoidmisel ja tööle meelitamisel õigel teel. Need tulemused kajastuvad ka meie üleilmses siseuuringus, mille tulemused on pärast strateegiakava „Transform & Grow“ ning nüüd ka „Grow & Impact“ rakendamist pidevalt paranenud: 85% Saint-Gobaini töötajatest soovitavad kontserni kui head töökohta ja 89% on uhked, et nad töötavad Saint-Gobainis. Viimased seitse aastat on üleilmse tipptööandja sertifikaat julgustanud meid veelgi edasi arenema,“ ütles personali ja ettevõtte sotsiaalse vastutuse vanemasepresident Claire Pedini.

Saint-Gobain on kerge ja kestliku ehituse sektori üleilmne liider, kes arendab, toodab ja turustab materjale ning osutab teenuseid ehitus- ja tööstusturul. Ettevõtte terviklahendused avalike ja erahoonete renoveerimiseks, kerge konstruktsiooniga ehitiste valmistamiseks ning CO2 heite vähendamiseks ehituses ja tööstuses on järjepidevate uuenduste tulemus, mis tagavad kestlikkuse ja elujõulisuse. Ettevõte juhindub eesmärgist „Teeme maailmast parema kodu“. Ettevõtte müük 2020. aastal oli 38,1 miljardit eurot; üle 167 000 töötaja 72 riigis; eesmärk on saavutada 2050. aastaks täielik CO2-neutraalsus.

Personalijuht Mari Oks: „Top Employer tiitli saamine on suur tunnustus meie juhtidele ning töötajatele, kuna ettevõtte ja töötajate arengusse, töökeskkonda ning kultuuri peame panustama kõik ühtselt. Paneme suurt rõhku sellele, et luua suurepärased tingimused töötamiseks, õppimiseks ja mõnusa ning turvalise keskkonna loomiseks, kus töötajad ennast hästi tunnevad ning sooviksid iga päev tulla."

 

 

Pildil (vasakult): Anton Kutser (juhatuse liige CFO), Mari Oks (personalijuht), Dmitri Drajev (juhatuse liige CEO)