Person

Klienditugi E-R 9-17

Tel 603 6060

epood@optimera.ee
Otsing
Filtrid
Sulge

Ettevõtte tutvustus

OPTIMERA ESTONIA AS

Reg.kood 11269030

KMKNR: EE101069830
Peterburi tee 71
11415 Tallinn

 

Ehituse ABC on juba enam kui 25 aastat olnud usaldusväärne ja kindel partner ehitusmaterjalide jae- ja hulgimüügis. Meie professionaalsed ja kliendisõbralikud teenindajad ootavad teid 12-s poes üle Eesti. Lisaks on meil kolm kauplust Lätis.

Aastast 2008 kuulub Ehituse ABC maailma juhtiva tööstuskontserni Saint-Gobaini ridadesse. Saint-Gobain on tunnustatud ettevõte, mis tegeleb ehitus- ja kõrgtehnoloogiliste materjalide arendamise, tootmise ja turustamisega. Tänu kontserni kuulumisele saab kindel olla, et Ehituse ABC-st leiate vaid hetke kõige innovatiivsemad ja uuemad ehituslahendused.

Kõige laiem ehitusmaterjalide valik on üks meie motosid, mille nimel töötame iga päev.  Nii leiate meie kaubavalikust kõik ehituseks vajaliku alates üldehitusmaterjalidest kuni ehituskeemia, sanitaartehnika, raua- ja elektrikaupade ning kütte- ja ventilatsioonitoodeteni välja. Seejuures koolitame oma töötajaid pidevalt. Sedasi võite poodi tulles olla alati kindel, et asjatundlikud ning abivalmid klienditeenindajad aitavad teil leida just teie jaoks kõige sobivama toote.