Person

E-poe klienditugi

E-R 9.00 - 17.00

epood@optimera.ee
Otsing
Filtrid
Sulge

Ostuosakond

 Nimi  Amet  Telefon  E-mail
 Nadežda Babkova  Sekretär-asjaajaja  6205825 nadezda.babkova@saint-gobain.com 
 Konstantin Gortšinski  Ostudirektor  6205076  konstantin.gorchinski@saint-gobain.com 
 Pavel Kapustin    Kaubakategooriajuht (Sanitaartehnika)  6205196   pavel.kapustin@saint-gobain.com 
 Sergei Ivanov    Kaubakategooriajuht (Rauakaubad)  6205192   sergei.ivanov@saint-gobain.com 
 Ain Rünk  Rauakaupade tootevaldkonna arendusjuht  6205803  ain.runk@saint-gobain.com
 Margus Joakit  Kaubakategooriajuht (Ehituskeemia, keraamiline plaat)  6205858  margus.joakit@saint-gobain.com 
 Artur Rõbnikov    Kaubakategooriajuht (Üldehitusmaterjalid)  6205817   artur.robnikov@saint-gobain.com 
 Karin Kaldlaur    Kaubakategooriajuht (Elektrikaubad, aiakaubad)  6205814   karin.kaldlaur@saint-gobain.com 
 Margus Haab  Kaubakategooriajuht (Põrandakatted, liistud, ripplaed)  6205062  margus.haab@saint-gobain.com 
 Piret Porr   Kaubakategooriajuht (Uksed, köögid, seinakatted)  6205872   piret.porr@saint-gobain.com
 Jana Kudrjavtseva  Tooteinfospetsialist  6205826  jana.kudrjavtseva@saint-gobain.com 
 Angelina Mazurova  Ostuosakonna assistent  6205064  angelina.mazurova@saint-gobain.com 
 Margarita Hohlova  Ostuassistent  6205851  margarita.hohlova@saint-gobain.com