Person

E-poe klienditugi

E-R 9.00 - 17.00

epood@optimera.ee
Otsing
Filtrid
Sulge

Ostuosakond

 Nimi  Amet  Telefon  E-mail
 Inga Dmitrijeva  Sekretär-asjaajaja  6 205 825  inga.dmitrijeva@saint-gobain.com 
 Konstantin Gortšinski  Ostudirektor  6 205 076  konstantin.gorchinski@saint-gobain.com 
 Angelina Mazurova  Ostuosakonna assistent  6 205 064  angelina.mazurova@saint-gobain.com 
 Anna Geraskina  Ostuassistent     anna.geraskina@saint-gobain.com
 Margarita Hohlova  Ostuassistent  6 205 851  margarita.hohlova@saint-gobain.com 
 Jana Kudrjavtseva  Tooteinfospetsialist  6 205 826  jana.kudrjavtseva@saint-gobain.com 
 Pavel Kapustin    Kaubakategooriajuht (Sanitaartehnika)  6 205 196   pavel.kapustin@saint-gobain.com 
 Sergei Ivanov    Kaubakategooriajuht (Rauakaubad)  6 205 192   sergei.ivanov@saint-gobain.com 
 Ain Rünk  Rauakaupade tootevaldkonna arendusjuht  6 205 803  ain.runk@saint-gobain.com
 Margus Joakit  Kaubakategooriajuht (Ehituskeemia, keraamiline plaat)  6 205 858  margus.joakit@saint-gobain.com 
 Artur Rõbnikov    Kaubakategooriajuht (Üldehitusmaterjalid)  6 205 817   artur.robnikov@saint-gobain.com 
 Karin Kaldlaur    Kaubakategooriajuht (Elektrikaubad, aiakaubad)  6 205 814   karin.kaldlaur@saint-gobain.com 
 Piret Porr   Kaubakategooriajuht (Siseviimistlus)  6 205 872   piret.porr@saint-gobain.com