Person

E-poe klienditugi E-R 9-17

5563 8871

epood@optimera.ee
Otsing
Filtrid
Sulge

Kliendihaldurid

Tallinna Ehituse ABC, Peterburi tee 71

Kliendihaldurite tööaeg:  E-R 9.00-17.00 

 

Võtmekliendhaldur

 Reigo Oras     5051 038  reigo.oras@saint-gobain.com 

 

Suurkliendhaldurid

 Taisto Haug   620 5844  515 2507  taisto.haug@saint-gobain.com 
 Konstantin Zubov  620 5823  5553 9403  konstantin.zubov@saint-gobain.com
 Aleksandr Hekkonen  620 5068  5556 2545  aleksandr.hekkonen@saint-gobain.com

 

Kliendihaldurid

 Ain Allas  620 5890 5647 6393  ain.allas@saint-gobain.com 
 Karin Salumaa  620 5860 5344 9232  karin.salumaa@saint-gobain.com 
 Alexey Gusev  620 5809 5551 7078  alexey.gusev@saint-gobain.com 
 Irina Mizerkina  620 5893 5342 4052  irina.mizerkina@saint-gobain.com 
 Konstantin Kaho  620 5866 5552 0096  konstantin.kaho@saint-gobain.com
 Tatjana Masterova  620 5867 5551 2865  tatjana.masterova@saint-gobain.com 
 Valeri Anton  620 5072 5550 2718  valeri.anton@saint-gobain.com 
Dmitri Karzetski  620 5809 5556 0078  dmitri.karzetski@saint-gobain.com 

 

Müügisekretär

Kristiina Mikhriakova                   5198 1577 kristiina.mikhriakova@saint-gobain.com 

 

Tallinna Ehituse ABC, Pärnu mnt 186

Kliendihaldurite tööaeg:  E-R 9.00-17.00 

 Tarmo Meentalo    619 9308  505 1251  tarmo.meentalo@saint-gobain.com 
 Toomas Inno  697 1022  510 7448  toomas.inno@saint-gobain.com
 Aleksandr Sergejev  699 6025  507 7367  aleksandr.sergejev@saint-gobain.com
 Dmitri Kostin  699 6025  5555 6802  dmitri.kostin@saint-gobain.com

  

Tallinna Ehituse ABC, Kadaka tee 65

Kliendihaldurite tööaeg:  E-R 9.00-17.00

 Eduard Pavlov 666 0187 526 9581  eduard.pavlov@saint-gobain.com 
 Mihkel Kaljulaid      666 0188 528 2281  mihkel.kaljulaid@saint-gobain.com 
 Maksim Beresnev 666 0186 5342 4051  maksim.beresnev@saint-gobain.com 

 

Tartu Ehituse ABC, Kalda tee 3

Kliendihaldurite tööaeg:  E-R 8.00-17.00

 Tarmo Lorvi 744 0818 504 2511  tarmo.lorvi@saint-gobain.com 
 Andro Eelmäe  744 0814 5590 7553  Andro.eelmae@saint-gobain.com 
 Einar Viira 744 0801 521 4732  einar.viira@saint-gobain.com 
 Triin Martinson     744 0801 5550 3740  triin.martinson@saint-gobain.com 

 

Narva Ehituse ABC, Rahu 4

Kliendihaldurite tööaeg: A. Oja E-R 8.00-17.00; S. Smirnova T-R 9.00-18.00; L 9.00-15.00

Anton Oja 359 9407 507 0604  anton.oja@saint-gobain.com 
 Svetlana Smirnova 359 9408 5340 8111  svetlana.smirnova@saint-gobain.com

 

Narva Ehituse ABC, Fama keskus

Kliendihalduri tööaeg T-L 09.00-18.00

 Roman Tšadin 356 6404 552 2518  roman.chadin@saint-gobain.com

 

Pärnu Ehituse ABC, Riia mnt 108b

Kliendihaldurite tööaeg:  E-R 9.00-17.00

 Sulev Süvala  443 0212 524 0015   sulev.suvala@saint-gobain.com 
 Märt Jürgensteina  444 4231 520 0489  mart.jurgenstein@saint-gobain.com
 Vilve Tinkus  443 0217    vilve.tinkus@saint-gobain.com 

 

Jõhvi Ehituse ABC, Tartu mnt 14

Kliendihaldurite tööaeg: E-R 8.00-17.00

 Rasmus Štrik 336 3796 525 1427  rasmus.shtrik@saint-gobain.com
 Julia Varkki  332 5831 5552 0157  julia.varkki@saint-gobain.com 

 

Haapsalu Ehituse ABC, Tallinna mnt 75b

Kliendihalduri tööaeg: E-R 9.00-17.00

 Alvar Järv 472 4153 5553 9405  alvar.jarv@saint-gobain.com

 

Rakvere Ehituse ABC, Võidu 93

Kliendihaldurite tööaeg:  E-R 9.00-17.00

 Marek Stern  327 8182  5332 9338  marek.stern@saint-gobain.com 
 Natalia Klementjeva  327 8181  5556 2021  natalia.klementjeva@saint-gobain.com