Person

Klienditugi E-R 9-17

Tel 603 6060

epood@optimera.ee
Otsing
Filtrid
Sulge

Saint-Gobaini tutvustus

Saint-Gobain on 1665. aastal asutatud ettevõtte, mis on tänaseks kasvanud maailma juhtivaks tööstuskontserniks, tegeledes ehitus- ja kõrgtehnoloogiliste materjalide arendamise, tootmise ja turustamisega. Samuti pakub see uuenduslike lahendusi kasvava energianõudluse jaoks ning keskendub ka keskkonnakaitsele.

Saint-Gobainil on unikaalne juhtpositsioon kogu maailma turgudel, kuna strateegiad on loodud vastavuses iga individuaalse turu vajadustega, tooteid ja teenuseid kohandatakse vastavalt klientide vajadustele ning palju rõhku pannakse ka keskkonnakaitsele ja jätkusuutlikkusele.

Põhja- ja Baltimaades on Saint-Gobain tegutsenud viimased 50 aastat. Ehituse ABC kauplusteketti haldav ettevõte Optimera Estonia AS kuulub antud kontserni alates 2008. aastast.

2003. aastal ühines kontsern ÜRO leppega Global Compact. See on enam kui 2000 ettevõtet, mittetulundusühingut ja kodanikuühiskonna organisatsiooni ühendav rahvusvaheline algatus, mis põhineb kümnel universaalsel inimõiguste, töötajate õiguste, keskkonna ja korruptsiooni–vastase võitlusega seotud põhimõttel. Selle rahvusvahelise võrgustiku kasutamise eesmärk on panustada ühiselt humaanse ja jätkusuutliku majanduse arengusse. Global Compactiga ühinedes võttis Saint-Gobain kohustuse siduda need kümme põhimõtet oma strateegia ja tegevusega.

 

SAINT-GOBAINI ESINDUS PÕHJAMAADES JA BALTIKUMIS

Saint-Gobain Nordic and Baltic

Robert Jacobsens Vej 62A

2300 Copenhagen S

Denmark

Telefon: +45 70 30 06 88

 

SAINT-GOBAINI PEAKONTOR

Les Miroirs 18,

avenue d'Alsace

92400 Courbevoie

France

Telefon: +33 1 47 62 30 00

www.saint-gobain.com

Eestikeelset lisainfot Saint-Gobaini kohta leiad siit!