Person

E-poe klienditugi E-R 9-17

5563 8871

epood@optimera.ee
Otsing
Filtrid
Sulge

3 innovaatilist lahendust, mis muudavad kodu veelgi mugavamaks

Poodidest võib leida mitmeid tänapäevaseid innovaatilisi lahendusi, mida me siiani kodus ei kasuta ning kaupluses nendest mööda minnes või e-poes nähes mõtleme ainult, kui hea oleks neid asju omada ka oma kodus. Kuigi päris kõiki tooteid me endale koju soetada ei saa, siis on mõned, mida võiks ja peaks. On mõned esemed, mis on disainitud sedavõrd innovaatiliseks, et need ei kahjusta pindasid, aitavad säästa ruumi ning mõjuvad interjööris disainelemendina.

Millised on siis täpselt need tooted, mida ei saa poest ostmata jätta? Toome välja mõned ideed, mis võivad sind kodu sisustamisel aidata.

 

Taaskinnitatavad või üleukse lahendused

Säästa oma seinasid kriimustustest ja muudest kahjustustest kasutades näiteks vaakumkinnitusega või ukse külge kinnitatavaid lahendusi. Aeg-ajalt avastame kodus asju, mida tahaks uude kohta tõsta, aga ei saa, sest see on kinnitatud seina külge kruvidega. Asukohta muutes peaksime eemaldama selle seina küljest, aga siis jäävad sinna inetud augud.

Kui sa ei taha oma seinu ära rikkuda, siis võiksid kasutada kruvidega kinnitamise asemel isekleepuvaid või üleukse lahendusi. Nii ei takista miski sinu loomingulisust ja spontaansust sisekujunduse muutmisel. Tõsta asju uude kohta nii tihti kui soovid!

          

Lihtsalt liigutatav ja loominguline riiete hoiustamise lahendus

Vahet pole, kas on suvi või talv – riideid, mida ära panna, on alati. Suvisel ajal vajavad oma kohta rasked talvejoped ja -mantlid, talvisel ajal peab neid olema kerge kätte saada ja kuivamiseks hoiustama. Suvisel ajal peavad talveriided olema kohas, kus nad ette ei jää, talvisel ajal aga mugavalt ja käepäraselt olemas.

Riidestange on ideaalne lahendus! Korralik riidestange võib hoida nii raskeid talveriideid kui ka kergeid suvehõlste, see on mugavalt ühest kohast teise liigutatav ning riidestanget on võimalik muuta ka huvitavaks disainelemendiks kodus. Riidestange saad vajadusel ära peita suurematesse kappidesse ja garderoobidesse või hoida seda nähtavalt koridoris. Riidestange on koduabiline, mis peab olema tugev ja kindel, kuid samas, lihtsalt liigutatav ja kokkupandav.

Kuidas on liigutatav riiete hoiustamislahendus kasulik?

  • Kasuta seda kõikjal, kus vaja – pane see kappi, magamistuppa, koridori või garaaži;
  • Liiguta sellega raskeid riided;
  • Hoia seda külaliste saabumisel koridoris ja hiljem liiguta tuppa, kus ta ette ei jää.

 

 

Muuda arvuti süles hoidmine mugavaks

Sülearvuti idee seisneb selles, et saad arvutit kasutada seal, kus iganes sul vaja on. See võimaldab meil töötada igal pool ning olla reisides kontaktis pere ja sõpradega. Sülearvuti viitab küll sellele, et arvuti koht on süles, aga tegelikult see pole kõige parem mõte. Esiteks on see tüütu ning tülikas, aga pikas perspektiivis võib see kahjustada isegi sinu tervist. Isegi seda tervise nüanssi teades ei suuda me tihtipeale arvutit sülest panna, sest soov voodis lamada ja Netflixist lemmikseriaali vaadata on liiga suur. Kuidas seda teha, et oleks mõnus, aga samal ajal ka turvaline?

On ainult mõned asjad, mis saavad seda probleemi lahendada. Ergonoomilised sülearvuti alused ja lauad aitavad sul sellest probleemist lahti saada ning muretult nautida voodis lamades arvutiga töötamist või internetis surfamist. Sülearvuti alus annab suurepärase võimaluse kasutada arvutit ükskõik, kus ja mis asendis. Ei ole vahet, kas istud diivanil, laua taga või lamad voodis, sest su sülearvuti on alati hästi jahutatud, ei vaju raskelt su peale ega tekita tervisehädasid.

Erinevad asendid, milles sülearvuti alust kasutada:

1)      Kokku volditult laua peal kasutamiseks, et hoida sülearvuti jahutatud ning lasta kätel arvutit kasutades puhata;

2)      Pooleldi kokku volditud, et kasutada alust diivanil istudes või voodis lamades ning ennetada selja kahjustamist ja sülearvuti ülekuumenemist;

3)      Täielikus püsti asendis, et kasutada alust laua taga püsti seistes.

  


Lõppude lõpuks on kõige tähtsam vaid üks asi – et kodu oleks maailma kõige mugavam, turvalisem ja mõnusam paik. Koht, kus saaksime puhata, end täiesti lõdvaks lasta ja energiat koguda. Pisinüansid määravad palju, sest tervik koosnebki ju väikestest asjadest. Näiteks nendest väikestest ideedest, mida siin artiklis sulle esitlesime.Muuda oma kodu mugavaks, alusta pisiasjadest, mida leiad Ehituse ABC kauplustes või meie e-poes.

Allikas