Person

E-poe klienditugi

E-R 9.00 - 17.00

epood@optimera.ee
Otsing
Filtrid
Sulge

Tartu, Kalda tee 3

Kauplus on avatud:  

E-R 8:00 - 20:00  

L 9:00 - 17:00  

P 9:00 - 15:00 

Kaupluse kontaktid

Nimi Amet/Osakond Telefon Mobiil E-mail
  Kaupluse info  7 440 800    tartu@optimera.ee    
  Värvistuudio  7 440 802  5244 038 varv.tartu@optimera.ee   
  Rauakaubad, elektrikaup, valgustid   7 440 806   5551 7034 raud.tartu@optimera.ee  
  San.tehnika  7 440 804  5551 7034 san.tartu@optimera.ee 
  Üldehitus  7 440 805  5244 038 yldehitus.tartu@optimera.ee   
  Siseviimistlus 7 440 807  5551 7031 viimistlus.tartu@optimera.ee 
Tarmo Malk Kaupluse juhataja 7 440 819   tarmo.malk@saint-gobain.com 

 

Kliendihaldurid

Kliendihaldurite tööaeg:  E-R 8.00-17.00

Nimi Telefon Mobiil E-mail
Tarmo Lorvi 7 440 814 5042 511 tarmo.lorvi@saint-gobain.com 
Andro Eelmäe 7 440 814 5590 7553 Andro.eelmae@saint-gobain.com 
Einar Viira 7 440 801 5214 732 einar.viira@saint-gobain.com 
       
Triin Martinson 7 440 801 5550 3740  triin.martinson@saint-gobain.com