Person

Klienditugi E-R 9-17

Tel 603 6060

epood@optimera.ee
Otsing
Filtrid
Sulge

Tallinn, Peterburi tee 71

E-R 8-20

L 9-20

P 9-18

Meie juurde saab ühistranspordiga:

  • Buss nr 54 Estonia - Kurina, peatus Sõjamäe raba
  • Buss nr 35 Viru keskus - Seli, peatus P.Pinna (+5 min jalutuskäik)
  • Buss nr 19 Viru keskus - P.Pinna, peatus P.Pinna (+5min jalutuskäik)
  • Buss nr 44 Viru keskus - P.Pinna, peatus P.Pinna (+5min jalutuskäik)

Kaupluse kontaktid

Nimi Amet/Osakond Telefon E-mail 
  E-poe klienditugi 556 38871 epood@optimera.ee   
  Info 620 5070  infolaud@optimera.ee   
Angelika Vabaorg Kaupluse juhataja 620 5827 angelika.vabaorg@saint-gobain.com 
  Sanitaartehnika 620 5804  
                         Valgustid, elektrikaubad 620 5830          
  Tööriistad,rauakaubad, aiakaubad 620 5868  
  Keraamiline plaat ja põrandakaup 620 5839  
  Uksed, tapeedid 620 5894  
  Üldehitus 620 5822  
  Ehituskeemia 620 5821  
  Sanitaartehnika, vannitoad 620 5819  


 Kliendihaldurid 

Kliendihaldurite tööaeg:  E-R 9.00-17.00

Nimi Amet Telefon Mobiil E-post
Taisto Haug  Suurkliendihaldur 6 205 844 515 2507 taisto.haug@saint-gobain.com 
Konstantin Zubov Suurkliendihaldur 6 205 823 5553 9403 konstantin.zubov@saint-gobain.com
Aleksandr Hekkonen Suurkliendihaldur 6 205 068 5556 2545 aleksandr.hekkonen@saint-gobain.com
Anna Hlussov Müügisekretär   5198 1577 anna.hlussov@saint-gobain.com 
Ain Allas Kliendihaldur 6 205 890 5647 6393 ain.allas@saint-gobain.com 
Karin Salumaa Kliendihaldur 6 205 860 5344 9232 karin.salumaa@saint-gobain.com 
Alexey Gusev Kliendihaldur 6 205 809 5551 7078 alexey.gusev@saint-gobain.com 
Irina Mizerkina Kliendihaldur 6 205 893 5342 4052 irina.mizerkina@saint-gobain.com 
Dmitri Karzetski Kliendihaldur 6 205 809 5556 0078 dmitri.karzetski@saint-gobain.com
Karina Mikado Kliendihaldur   5908 2556 karina.mikado@saint-gobain.com

 

Müügisekretär

tööaeg:  E-R 9.00-17.00

Nimi   Telefon Mobiil E-post
Anna Hlussov     51981577 anna.hlussov@saint-gobain.com