Person

Klienditugi E-R 9-17

Tel 603 6060

epood@optimera.ee
Otsing
Filtrid
Sulge

Tallinn, Peterburi tee 71

E-R 8-20

L 9-20

P 9-18

Meie juurde saab ühistranspordiga:

  • Buss nr 54 Estonia - Kurina, peatus Sõjamäe raba
  • Buss nr 35 Viru keskus - Seli, peatus P.Pinna (+5 min jalutuskäik)
  • Buss nr 19 Viru keskus - P.Pinna, peatus P.Pinna (+5min jalutuskäik)
  • Buss nr 44 Viru keskus - P.Pinna, peatus P.Pinna (+5min jalutuskäik)

Kaupluse kontaktid

Nimi Amet/Osakond Telefon E-mail 
  E-poe klienditugi 556 38871 epood@optimera.ee   
  Info 620 5070  infolaud@optimera.ee   
Anatoli Nevkipilõi Kaupluse juhataja 620 5827 anatoli.nevkipiloi@saint-gobain.com 
  Sanitaartehnika 620 5804  
                         Valgustid, elektrikaubad 620 5830          
  Tööriistad,rauakaubad, aiakaubad 620 5868  
  Keraamiline plaat ja põrandakaup 620 5839  
  Uksed, tapeedid 620 5894  
  Üldehitus 620 5822  
  Ehituskeemia 620 5821  
  Sanitaartehnika, vannitoad 620 5819  


 Kliendihaldurid 

Kliendihaldurite tööaeg:  E-R 9.00-17.00

Nimi Amet Telefon Mobiil E-post
Taisto Haug  Suurkliendihaldur 6205844 5152507 taisto.haug@saint-gobain.com 
Konstantin Zubov Suurkliendihaldur 6205823 55539403 konstantin.zubov@saint-gobain.com
Aleksandr Hekkonen Suurkliendihaldur 6205068 55562545 aleksandr.hekkonen@saint-gobain.com
Kristiina Mikhriakova Müügisekretär   51981577 kristiina.mikhriakova@saint-gobain.com 
Ain Allas Kliendihaldur 6205890 56476393 ain.allas@saint-gobain.com 
Karin Salumaa Kliendihaldur 6205860 53449232 karin.salumaa@saint-gobain.com 
Alexey Gusev Kliendihaldur 6205809 55517078 alexey.gusev@saint-gobain.com 
Irina Mizerkina Kliendihaldur 6205893 53424052 irina.mizerkina@saint-gobain.com 
Konstantin Kaho Kliendihaldur 6205866 55520096 konstantin.kaho@saint-gobain.com
Dmitri Karzetski Kliendihaldur 6205809 55 560 078  dmitri.karzetski@saint-gobain.com 

 

Müügisekretär

tööaeg:  E-R 9.00-17.00

Nimi   Telefon Mobiil E-post
Kristiina Mikhriakova     51981577 kristiina.mikhriakova@saint-gobain.com