Person

E-poe klienditugi

E-R 9.00 - 17.00

epood@optimera.ee
Otsing
Filtrid
Sulge

Tallinn, Peterburi tee 71

Kauplus on avatud:  

E-R 8:00 - 20:00  

L 9:00 - 20:00  

P 9:00 - 18:00

 

Meie juurde saab ühistranspordiga:

  • Buss nr 54 Estonia - Kurina, peatus Sõjamäe raba
  • Buss nr 35 Viru keskus - Seli, peatus P.Pinna (+5 min jalutuskäik)
  • Buss nr 19 Viru keskus - P.Pinna, peatus P.Pinna (+5min jalutuskäik)
  • Buss nr 44 Viru keskus - P.Pinna, peatus P.Pinna (+5min jalutuskäik)

Poe kontaktid

Nimi Amet/Osakond Telefon E-mail 
  Üldinfolaud  6205070  infolaud@optimera.ee   
Anatoli Nevkipilõi Kaupluse juhataja 6205827 anatoli.nevkipiloi@saint-gobain.com 

 

Kliendihaldurid

Kliendihaldurite tööaeg:  E-R 9.00-17.00

Nimi Amet Telefon Mobiil E-post
Taisto Haug  Suurkliendihaldur 6205844 5152507 taisto.haug@saint-gobain.com 
Konstantin Zubov Suurkliendihaldur 6205823 55539403 konstantin.zubov@saint-gobain.com
Aleksandr Hekkonen Suurkliendihaldur 6205068 55562545 aleksandr.hekkonen@saint-gobain.com
Kristiina Mikhriakova Müügisekretär   51981577 kristiina.mikhriakova@saint-gobain.com 
Ain Allas Kliendihaldur 6205890 56476393 ain.allas@saint-gobain.com 
Karin Salumaa Kliendihaldur 6205860 53449232 karin.salumaa@saint-gobain.com 
Alexey Gusev Kliendihaldur 6205809 55517078 alexey.gusev@saint-gobain.com 
Irina Kalenik Kliendihaldur 6205893 53424052 irina.kalenik@saint-gobain.com 
Konstantin Kaho Kliendihaldur 6205866 55520096 konstantin.kaho@saint-gobain.com
Tatjana Masterova Kliendihaldur 6205867 55512865  tatjana.masterova@saint-gobain.com 
Valeri Anton Kliendihaldur 6205072 55502718  valeri.anton@saint-gobain.com 

 

Müügisekretär

tööaeg:  E-R 9.00-17.00

Nimi   Telefon Mobiil E-post
Kristiina Mikhriakova     51981577 kristiina.mikhriakova@saint-gobain.com 
  • tallinn
  • peterburi