Person

E-poe klienditugi

E-R 9.00 - 17.00

epood@optimera.ee
Otsing
Filtrid
Sulge

Osta Vivacolori Villa seeria puiduvärve ja võida Makita tööriistu!

1. mai 2019

 REGISTREERI OMA OSTUTŠEKK SIIT JA OSALE LOOSIMISES

 

KAMPAANIA „Tikkurila ja Makita“ tingimused

1. Kampaania korraldaja on AS Optimera Estonia (edaspidi Ehituse ABC), rg-kood 11269030, aadress Peterburi tee 71, 11415 Tallinn, e-posti aadress optimera@optimera.ee.

2. Kampaania kestab 2. maist kuni 30. septembrini 2019 (kaasa arvatud).

3. Kampaania toimumise koht on Ehituse ABC kauplused Eesti Vabariigis ja e-pood aadressil www.ehituseabc.ee.

4. Kampaania loosimises osalevad kõik erakliendid, kes kampaania ajal

4.1. ostavad Ehituse ABC-st VIVACOLOR Villa seeria puiduvärve ja –lasuure. Kampaanias osalevate toodete nimekirja leiad SIITE-poes saadavad kampaania tooted leiad SIIT .

4.2. registreerivad ostutšeki SIIT või täidavad korrektselt kampaania loosikupongi kohustuslikud väljad ja panevad selle Ehituse ABC kaupluses loosikasti või saadavad selle e-posti aadressile villa.loos@optimera.ee. Loosikupongid asuvad Ehituse ABC kauplustes ja kodulehel aadressil www.ehituseabc.ee.

5. Kampaania auhinnad loositakse välja juunis, juulis, augustis ja septembris. Kokku loositakse välja neli auhinda: akumuruniiduk MAKITA DLM431Z (juunis), akutrimmer MAKITA DUR187LZ 18 V (juulis), akukettsaag MAKITA DUC303Z 2 × 18 V (augustis) ja lehepuhur MAKITA DUB362Z (septembris). Kõik auhinnad sisaldavad akut.

6. Iga täidetud loosikupong osaleb ka järgmistes loosimistes, välja arvatud auhinna võitnud loosikupong. Sama inimene võib osaleda kampaanias mitme erineva ostutšekiga.

7. Korraldaja võtab auhinna üleandmiseks võitjaga ühendust neljateistkümne päeva jooksul pärast loosimist. Kui ta ei saa auhinna võitjaga selle aja jooksul ühendust korraldajast olenemata põhjustel, on tal õigus jätta auhind võitjale üle andmata ja loosida osalejate hulgast välja uus võitja.

8. Auhinna saab võitja kätte sobivast Ehituse ABC kauplusest nelja nädala jooksul pärast seda, kui talle teatati auhinna võitmisest, esitades kampaania toote ostu tšeki ja isikut tõendava dokumendi.

9. Korraldaja ei maksa auhinna väärtust osaliselt ega täielikult välja rahas ega vaheta auhinda muu asja või teenuse vastu. Samuti ei hüvita korraldaja võitjale auhinna kättesaamisega seotud kulutusi.

10. Kui võitja ei vasta kampaania tingimustele või on kampaanias osalenud selle tingimusi rikkudes, on korraldajal õigus jätta talle auhind üle andmata ja loosida osalejate hulgast välja uus võitja.

11. Kampaanias ei osale selle korraldamisega seotud isikud: Optimera Estonia AS-i, Tikkurila AS ja Makita OY Eesti filiaali töötajad.

12. Kampaanias osaleja annab osalemisega ettevõtetele Optimera Estonia AS, Tikkurila AS ja Makita OY Eesti filiaal nõusoleku töödelda oma isikuandmeid. Kampaanias osaleja andmed on seadusega kaitstud.

13. Kampaaniaga seotud küsimused ja pretensioonid tuleb esitada kirjalikult Optimera Estonia AS-i e-posti aadressile optimera@optimera.ee.