Person

E-poe klienditugi E-R 9-17

5563 8871

epood@optimera.ee
Otsing
Filtrid
Sulge

Innovatsioon puidukasutuses - kleebitavad väärispuidust dekoratiivseinad.

Puit on üks vanemaid ehitusmaterjale. Tänapäeval on ta hinnas just oma naturaalsuse ja stiilse väljanägemise poolest. Kuid üllataval kombel on selle kasutamine sisekujunduses üsna keeruline. Olemasolevasse ruumi puitseina tegemine tähendas siiani sisuliselt täiesti uue seina ehitamist.

Eesti idufirma Groveneer on aga selles vallas tegemas revolutsiooni. Nad on turule tulnud unikaalse “tõmba-ja-kleebi” kinnitusega naturaalse väärispuiduga. Lihtsalt tõmba ära kaitseriba, kleebi seina ja valmis. 

Vaata video

Groveneeri teebki eriliseks paigaldamise lihtsus. Selleks pole vaja ühtegi tööriista ega oskust. Piisab puhtast aluspinnast. Ideaalselt sobib tavaline värvitud sein. Töö on puhas - lõhna- ja prügivaba. Seetõttu ei pea isegi mööblit katma või ruumist välja viima. Olenevalt seina suurusest võtab töö enamasti kõigest paar tundi.

Erinevaid mõõte ja toone kombineerides tuleb iga sein ainulaadne. Valikus on nii klassikaline kalasaba, huvitava ruumilise efektiga romb, sisekujunduse viimane sõna trapets kui ka majesteetlik inglise muster. Katta võib terve seina või teha huvitav aktsentlahendus. Materjal võimaldab luua väga erinevaid emotsiooni luksuslikust mõisa sigaritoast suvise maakoduni. Soovi korral aitavad Groveneeri disainerid leida Sinu koju või kontorisse sobiva mustri.

 

Groveneer on tehtud 100% kõrvkvaliteetsest tammest. Puidu naturaalsust on näha silmaga ja tunda käega. Materjal on viimistletud kõvavahaõliga, mis annab korraga nii vastupidavuse kui ka tooni. Samuti muudab see hooldamise lihtsaks. Groveneer ei võta mustust külge ning vajadusel saab seda puhastada lihtsalt niiske lapiga.

 

Groveneeri unikaalne kinnitus- ja mustrisüsteem on saanud suurt kajastust nii Eestis kui ka välismaal. Innovatsioonikonkursil Ajujaht ollakse TOP10 parima tiimi seas ning võisteldakse esikoha nimel. Suur huvi on materjali vastu Skandinaavias, kus on pikaajaline puidu kasutamise traditsioon. Naturaalne keskkond püüab tähelepanu aga ka suurtes metropolides, kus eesti loodus ja innovatsioon pakuvad midagi täiesti uut.