Person

E-poe klienditugi E-R 9-17

5563 8871

epood@optimera.ee
Otsing
Filtrid
Sulge

Aurupesur on ideaalne abiline kodus

Kui puhastada kodu aurupesuriga, on kergem teha majapidamistöid, sest tagad kodus puhtuse ja  tervisliku elukeskkonna.

Kärcheri aurupesurite abil saab kogu pere nautida ideaalselt puhast kodu. Aurupesuriga puhastamise meetod sobib eriti hästi väikelastega peredele, allergikutele ja neile, kes ei soovi kasutada kemikaale.

Auruga puhastamise saladus peitub surve, kiiruse ja temperatuuri võimsas kombinatsioonis, sest nii eemaldad mustuse tõhusalt. Kõrgsurve ja temperatuur on piisavad, et lahustada enamik mustuseliike.

Aurupesur sobib põrandate, aga ka köögi, vannitoa ja WC kõvade pindade ning klaasitud ja peegelpindade puhastamiseks. Kasuta seda ka siledatel mööblipindadel ning isegi triikimisel ja tekstiili hooldamisel.

Kärcheri aurupesuril on kaasas suur valik lisavarustust. Nii saad ühe töövahendiga teha mitmesuguseid töid nii korteris või majas kui ka maja ümber.

Hinda oma majapidamistööde mahtu ja neile kuluvat aega. Uuri, milliseid võimalusi pakuvad Kärcheri aurupesuri lisaseadmed ja milliseid töid saad selle aurupesuri abil oma kodus teha. Kindlasti leiad oma vajadustele sobivad lahendused.

Kärcheri aurupesurit on lihtne kasutada. Täida aurupuhasti paak puhta kraaniveega ja ühenda seade vooluvõrku. Edasist tööd juhid käepideme küljes asuva päästikuga. Korrashoiuks puhasta paaki puhta kraaniveega regulaarselt. Seadme tööaeg sõltub boileripaagi suurusest, seega oleks hea leida enda vajadustele vastav seade.

Vaata näiteks aurupesurit Kärcher SC2