Person

E-poe klienditugi

E-R 9.00 - 17.00

epood@optimera.ee
Otsing
Filtrid
Sulge

4.-24. septembrini toimub Hinnaparaad!

3. september 2019

Head kliendid!

4.- 24. septembrini on Ehituse ABC kauplustes ja e-poes rohkete eripakkumistega Hinnaparaad! Hoolikalt valitud tooted remondiks, ehitamiseks ning sügisteks aiatöödeks!

 

Kui sooritad kampaania ajal vähemalt 25-eurose ostu ning registreerid ostutšekk / täidad loosikupong võid hea õnne korral võita 3000€ väärtuses reisi Islandile!

Kohtumiseni Ehituse ABC-s!

***

KAMPAANIA TINGIMUSED

NB! Hinnad kehtivad 04.09.-24.09.2019 või kuni kaupa jätkub. Soodushindadele ei lisandu püsikliendi soodustus. Kõik pildid on illustreerivad, kaupade tutvustava info eest vastutavad kaupade tootjad ja hankijad.

1.      Kampaania „Hinnaparaad“ (edaspidi: kampaania) korraldaja on AS Optimera Estonia (edaspidi: Ehituse ABC), rg-kood 11269030, aadress Peterburi tee 71, 11415 Tallinn, e-posti aadress optimera@optimera.ee.

2.      Kampaania kestab 4.–24. septembrini 2019 (kaasa arvatud).

3.      Kampaania toimumise koht on Ehituse ABC kauplused Eesti Vabariigis ja e-pood aadressil www.ehituseabc.ee.

4.      Kampaania ajal või seni, kuni kaupa jätkub, kehtivad Ehituse ABC-s kampaania soodushinnad, millele ei lisandu kliendikaardi ega projektimüügi soodustus. Kampaania soodushind on e-poes näha toote juures ja rakendub automaatselt.

5.      Kampaania loosimises osalevad kõik kliendid, kes kampaania ajal

5.1.   ostavad Ehituse ABC-st vähemalt 25 (kahekümne viie) euro väärtuses kaupa ning

5.2.   täidavad korrektselt kampaania loosikupongi kohustuslikud väljad ning

5.2.1.     panevad loosikupongi Ehituse ABC kaupluses loosikasti või

5.2.2.     saadavad selle e-posti aadressile optimera@optimera.ee või

5.2.3.     registreerivad ostutšeki internetis aadressil www.ehituseabc.ee/loos.

6.      Loosikupongid on saadaval Ehituse ABC kauplustes ja kodulehel aadressil www.ehituseabc.ee.

7.      Kampaanias osalejate vahel loositakse 4. oktoobril 2019 raadiokanali Star FM otse-eetris välja üks auhind: AS-i Wris reisibüroo 3000 euro väärtusega reisipakett Islandile. Muud auhinnaga seotud kulud kannab võitja. Korraldajal on õigus komplekteerida koostöös Wrisi reisibürooga auhind 3000 euro väärtuses vastavalt kampaania tingimustele. 

8.      Korraldaja võtab auhinna üleandmiseks võitjaga ühendust seitsme tööpäeva jooksul pärast loosimist. Kui korraldaja ei saa auhinna võitjaga selle aja jooksul ühendust korraldajast olenemata põhjustel, on tal õigus jätta auhind võitjale üle andmata ja loosida osalejate hulgast välja uus võitja.

9.      Auhinna saab võitja kätte talle sobivast Ehituse ABC kauplusest kahe nädala jooksul pärast seda, kui talle teatati auhinna võitmisest, esitades kampaania ostutšeki ja isikut tõendava dokumendi. Võitjale antakse Ehituse ABC kaupluses AS-i Wris reisibüroo vautšer, mille ta vahetab ise Wrisi reisibüroos auhinna vastu.

10.  Võitja peab teatama reisi soovitud kuupäevad ja reisijate nimed Wrisi reisibüroole hiljemalt 1. novembril 2019, vastasel juhul kaotab ta auhinnale õiguse.

11.  Võitja võib valida reisikuupäevadeks aja vahemikust 1. november 2019 – 31. august 2020, kuid Wrisi reisibürool on õigus pakkuda talle muid reisikuupäevi juhul, kui võitja esmaeelistustena soovitud kuupäevadel ei ole reisiks vabu kohti.

12.  Korraldaja ei maksa auhinna väärtust osaliselt ega täielikult välja rahas ega vaheta auhinda muu asja või teenuse vastu. Samuti ei hüvita korraldaja võitjale auhinna kättesaamisega seotud kulutusi ega reisiga seotud lisakulusid.

13.  Kui võitja ei vasta kampaania tingimustele või on kampaanias osalenud selle tingimusi rikkudes, on korraldajal õigus jätta talle auhind üle andmata ja loosida osalejate hulgast välja uus võitja.

14.  Kampaanias ei osale selle korraldamisega seotud isikud: Optimera Estonia AS-i ja AS-i Wris töötajad.

15.  Kampaanias osaleja annab osalemisega ettevõtetele Optimera Estonia AS ja AS Wris nõusoleku töödelda oma isikuandmeid. Kampaanias osaleja andmed on seadusega kaitstud.

16. Kampaaniaga seotud küsimused ja pretensioonid tuleb esitada kirjalikult Optimera Estonia AS-i e-posti aadressile optimera@optimera.ee.