Person

Поддержка клиентов э-магазина Пн-Пт 9-17

5563 8871

epood@optimera.ee
Поиск товаров
Filters
Close

Vaata järgi: veekraanide ja dušilahenduste uued põnevad lahendused

Ehituse ABC armastab tootjaid, kes astuvad samme edasi, täiustades toodete tehnoloogilisi - ja disainlahendusi, arvestades klientide muutuvate vajadustega. Meie kauplustes ja e-poes on saadaval mitmeid häid variante, RUBINETA üks nendest. Nende uuenenud tooted pakuvad moodsaid uuendusi nii tootesarjades, veekraanides köögis ja vannitoas ning dušisammastes.

Veekraanid, mis toovad harmooniat, püsivust ja korda

Kui soovid astuda eemale igapäevasest siginast-saginast, siis võivad rangete ja täpsete joontega veekraanid sümboliseerida su jaoks just seda täiuslikku harmooniat, püsivust ja korda, mida oma ellu vajad. Meile meeldib Rubineta MODENA sari, mis on disainitud andmaks sulle just eelkirjeldatud emotsiooni. Sari pakub suurepärast kvaliteeti: veekraanidel on 35 mm keraamilised Citeci kassetid (Hispaania), Neoperli aeraatorid (Saksamaa) ja 60 cm Fliesseri PEX-ühendusvoolikud (Saksamaa).

 

 

Asendamatu veekraan kööki

Rubineta tootevalikusse on lisandunud ka kaks uut ja põnevat köögikraani – Ultima-33 ja Ultima-50. Esimene on voolujooneline ja stiilne veekraan, mille disain sobib peaaegu igasse kööki. Valge Ultima-50 on köögis asendamatu abimees, sest tal on kahe funktsiooniga – tavaline ja „vihm“ – magnetilise kinnitussüsteemiga tila.

Tehnilisest küljest rääkides on Ultima veekraanidel 25 mm Keroxi keraamilised kassetid (Hispaania), Neoperli aeraatorid (Saksamaa) ja 60 cm Fliesseri PEX-ühendusvoolikud (Saksamaa).

Mugavad, väikesed ja ainulaadsed dušilahendused

Samalt tootjalt on Ehituse ABC poodidesse müügile saabunud ka kaks huvitavat ja uut dušisammast: ETNA+THERMO-15 ja DINA+ULTRA-15. Mõlemast komplektist leiad dušisamba, kraani, käsiduši, üladuši ja keraamilise diverteri.

Dušisammas DINA ja kraan ULTRA-15 on neile, kes otsivad koju erakordset ja säästlikku varianti. Elegantsed kumerad jooned loovad luksusliku mugavustunde. Dušisammas ETNA ja termostaatiline veekraan THERMO-15 sobivad ideaalselt klientidele, kes otsivad mugavust väikese, kuid ainulaadse dušilahenduse abil. Põhjamaade stiilist inspireeritud minimaalne disain on suurepärane valik!

Dušivoolikud, mis ei lähe keerdu

Kellele dušisammas ei istu, võiks proovida hoopis dušikomplekti Thermo-12 / K Square. Tegemist on kvaliteetse dušikraaniga, millel kaasas 150 sentimeetri pikkune PVC-dušivoolik, üladušš ja selle hoidik.

Rubineta pakub PVC-dušivoolikuid (125 ja 150 cm), mis on siledad ja tänu sellele hügieenilisemad ja kergesti puhastatavad. Lisaks ei kriimusta need vannitoa pinda. Need moodsad voolikud on kuumus- ja venituskindlad ning neil on keerdumisvastane funktsioon.

Järgmisel aastal on Rubinetal teile veelgi rohkem uudiseid!