Person

Поддержка клиентов э-магазина Пн-Пт 9-17

5563 8871

epood@optimera.ee
Поиск товаров
Filters
Close

Ehituse ABC Miniconcept

Ehituse ABC Miniconcept – vajalikud ehitusmaterjalid väiksemas suuruses.

Ehitus- ja remonditööd ei pruugi olla alati suuremahulised. Nii mõnigi kord on remonditööde käigus vaja kasutada mõnda materjali väikestes kogustes, kuid enamus ehitustarvete poode pakuvad täismõõdus kips-, ehitus- ja puitplaate, armatuurist ja muudest metalltoodetest rääkimata. Ehituse ABCst on aga võimalik leida Miniconcept tooteid, mis sobivad ideaalselt väiksemahulisteks remonditöödeks. Materjalid on lõigatud väiksemateks tükkideks, mis teeb nende transpordi ja kasutamise märksa lihtsamaks.

Miniconcept tooted on väiksema suurusega ehitusplaadid, puitplaadid, rauatooted, hööveldatud ja immutatud materjal, armatuur-, võrk- ja metalltooted pikkusega kuni 2 m.

Miniconcepti mõõtude kindlaksmääramisel lähtusime kolmest peamisest asjaolust.

  • Saadavad mõõdud peavad olema enamlevinud standardsete ja poolfabrikaatdetailide (melamiin, liimkilp jms) mõõtudega sarnased või nende kordsed, et pakkuda kliendile piisavalt kasutuskohti ja võimalusi.
  • Mõõdud peavad olema mugavad kauba käsitsemiseks ka üksinda.
  • Lõikamine peab olema jääkideta ja kiiresti teostatav, mis tagab võimalikult soodsa hinna.

Miniconcepti toodete suure nõudluse põhjus on see, et need kannavad endas säästliku ehitamise mõtet. Töö lõppemisel järele jäänud materjal on tegelikult kulu, millega projekti alustades peaksime arvestama. Miniconcept on mugav, praktiline ja aitab säästa aega, seetõttu me laiendame nende toodete valikut enamikus Ehituse ABC kauplustes.

Miniconcepti tooted on praegu saadaval suuremates Ehituse ABC kauplustes üldehitusmaterjalide osakonnas omaette laoriiulil. Kauba saab kaasa võtta otse saalist ja tasuda kassas.

Miniconcepti tooted on saadaval järgmistes Ehituse ABC kauplustes: Tallinnas (Peterburi tee ja Kadaka), Tartus, Pärnus, Rakveres ja Narvas.