Person

Verkkokaupan asiakastuki

ma–pe 9–17

epood@optimera.ee
Haku
Filters
Close

Osto-osasto

 Jana Kudrjavtseva Tuotetietojen asiantuntija 6205826 jana.kudrjavtseva@saint-gobain.com 

 Nimi  Ammatti  Puhelin  Sähköposti
Nadežda Babkova  Sihteeri  6205825 nadezda.babkova@saint-gobain.com 
Konstantin Gortšinski  Ostojohtaja  6205076  konstantin.gorchinski@saint-gobain.com 
 Pavel Kapustin    Tuoteluokkajohtaja (saniteettilaitteet)  6205196   pavel.kapustin@saint-gobain.com 
 Sergei Ivanov    Tuoteluokkajohtaja (rautakauppa)  6205192   sergei.ivanov@saint-gobain.com 
 Ain Rünk  Rautakaupan tuotealan kehityspäällikkö  6205803  ain.runk@saint-gobain.com
 Margus Joakit  Tuoteluokkajohtaja (rakennuskemikaalit, keraamiset laatat)  6205858  margus.joakit@saint-gobain.com 
 Artur Rõbnikov    Tuoteluokkajohtaja (yleiset rakennusmateriaalit)  6205817   artur.robnikov@saint-gobain.com 
 Karin Kaldlaur    Tuoteluokkajohtaja (sähkötuotteet, puutarhatuotteet)  6205814   karin.kaldlaur@saint-gobain.com 
 Margus Haab  Tuoteluokkajohtaja (lattianpäällysteet, listat, alakatot)  6205062  margus.haab@saint-gobain.com 
 Piret Porr   Tuoteluokkajohtaja (ovet, keittiön, seinänpäällysteet)  6205872   piret.porr@saint-gobain.com
 Raimond Ojalill  Services development manager  55562013  raimond ajalill@saint-gobain.com 
 Angelina Mazurova  Osto-osaston avustaja  6205064  angelina.mazurova@saint-gobain.com 
 Margarita Hohlova  Ostoavustaja  6205851  margarita.hohlova@saint-gobain.com