Person

E-poe klienditugi E-R 9-17

5563 8871

epood@optimera.ee
Otsing
Filtrid
Sulge

Top Employer 2020

13. veebruar 2020

Saint-Gobain on tunnustatud rahvusvahelise sertifikaadiga 2020. aasta parim tööandja!

Sellise tunnustuse pälvis Saint-Gobain Eestis Top Employers Institute poolt juba kolmandat korda. Top Employers Institute on ülemaailmne organisatsioon, mille eesmärk on parandada töötajate töökeskkonda töömaailma rikastamiseks.

Parima Tööandja (Top Employer) sertifikaat antakse ettevõtetele, kes näitavad vaid kõrgeimaid standardeid oma töötajate eest hoolitsemisel. Nii on ka Saint-Gobain pühendunud oma töötajatele parima töökeskkonna pakkumisele. Selle saavutamiseks kasutatakse edumeelset personalile lähenemist, mis seab inimesed esikohale.

Selleks, et suur tunnustus pälvida, jälgiti Saint-Gobaini ühe aasta jooksul. Sertifitseerimiseks viidi Top Employers Institute’i poolt läbi hindamise protsess, mis tugineb erinevatele uurimustele ja põhjalikele audititele. Ühtekokku analüüsitakse koguni 600 erinevat näitajat. Sealhulgas hinnati näiteks palgasüsteemi ja töökorda, töötajatele pakutavaid lisahüvesid, seda, millised on töötajate karjäärivõimalused ja kas neile pakutakse koolitusi ning mitmeid muid olulisi tegureid.

Top Employers Institute’i tegevjuht David Plink

„Sertifitseeritud osalejad on ehe näide sellest, kuidas pühendutakse inimesekesksetele lahendustele ning pakutakse töötajatele järjepidevalt paremat töökeskkonda. Palju õnne!“

Sealhulgas lausus ta, et ettevõttel tuleb parimaks tööandjaks saamisel tõestada, et inimesekesksete strateegiate rakendamine rikastab ettevõtte töötajate töökeskkonda.

Mis on Top Employers Institute’i sertifitseerimisprogramm?

Top Employers Institute on ülemaailmne volitatud asutus, mis tunnustab inimest väärtustavaid ettevõtteid ja on tegutsenud juba rohkem, kui 25 aastat. Nende poolt ellu kutsutud sertifitseerimisprogramm on väljastanud sertifikaate ning tunnustanud enam kui 1600 parimat tööandjat 119 riigis / regioonis viiel kontinendil. Tunnustuse saanud parimad tööandjad mõjutavad positiivses suunas 6 900 000 töötaja elu üle kogu maailma.

Üheskoos tööandjatega aitavad nad luua töötajatele parimad võimalused töötamiseks kasutades seejuures inimkeskset lähenemist.