Person

E-poe klienditugi E-R 9-17

5563 8871

epood@optimera.ee
Otsing
Filtrid
Sulge

Kadaka tee kaupluse ladu laienes!

18. juuli 2019

Meie Kadaka tee kauplus sai endale uue lao, mis pakub rohkem ruumi nii kaupadele, logistikale kui klientidele. Laiem sortiment, suuremad kogused, kiirem logistika ja mugavam ostlemine on märksõnad, mille kvaliteet tõusis märgatavalt.

Ehituse ABC sai 6300 ruutmeetrit laopinda juurde, kokku on meil laopinda nüüd umbes 11 000 ruutmeetrit. Laienduse peamine eesmärk oli pakkuda parimat sortimenti ja koguseid ning see ka saavutati – uues Kalda laos pakutav sortiment on suurenenud umbes 40 protsendi võrra, peamiselt üldehituse ja ehituskeemia vallas.

  • Saematerjalide maht ja tootevalik suurenesid ligi viis korda – AB kvaliteetklassiga kuiv puit, tugevussorteeritud puit С24, eri värvi immutatud puitmaterjal, eri mõõtmete ja ristlõikega höövelmaterjal, liimpuit, eri mõõtmete ja ristlõikega terrassilauad.
  • Üldehituse maht suurenes ligi kolm korda – kivid, plokid, metall, võrk armatuur jne.
  • Soojusisolatsioonimaterjalide hulk suurenes enam kui kahekordselt - Suurim valik soojustusmaterjale kõikidelt tuntud kaubamärkidelt (Isover, Paroc, Rockwool, Knauf Insulation, Estplast, Finfoam, Penoplex, Styrofoam, Kingspan, IKO)
  • Lisaks on nüüd ka eraldi hoone kips- ja ehitusplaatide jaoks.

Logistika valdkonnas toimus samuti üks suur muudatus, mis muudab nii klientide kui meie kollektiivi elu oluliselt mugavamaks – avati nelja katusega ladu ja laokassa. Tänu katusele on võimalik muretut ostlemist teha ka sademete perioodil.

Kadaka laoterritooriumi laiendamiseks tehti 2018. aastal investeering, mille kogumaht oli 2,2 miljonit eurot. Varasemalt oli sel territooriumil Elektrilevi remondibaas, vanad büroohooned ja garaažid, milledest nüüdseks alles vaid kaunis mälestus. Kliendi ala suurenes 450 ruutmeetri võrra, olles praeguseks lausa 3250 m2. Lao projekteerimisega tegeles arhitektibüroo Guru Project, üldist kontseptsiooni juhtis Ehituse ABC tegevjuht Dmitri Drajev

Kohtumiseni Ehituse ABC Kadaka tee kaupluses!