Person

E-poe klienditugi E-R 9-17

5563 8871

epood@optimera.ee
Otsing
Filtrid
Sulge

Ehituse ABC kauplused on jätkuvalt avatud, erilise tähelepanu all on kontaktpindade puhtus

17. märts 2020

Täiendatud 11.05.

Kõik Ehituse ABC kauplused on avatud tavapärastel kellaaegadel!

Muudatused seoses eriolukorraga: võimalusel kasutage ostlemiseks e-poodi või esitage tellimus kliendihalduritele.

Eestis kehtestatud eriolukorra ning COVID-19 viiruse laialdase leviku võimalikuks vähendamiseks tihendas Ehituse ABC kõikide poodide puhastusgraafikuid. Viiruse leviku ajal soovitame ostlemiseks kasutada eelkõige e-poodi või esitada tellimused kontaktivabalt kliendihalduritele e-maili või telefoni teel.

Meie kõikide töötajate ja klientide tervis ning ohutus on meie jaoks prioriteet, mistõttu oleme kõikides Ehituse ABC kauplustes võtnud kasutusele ennetavad meetmed, et minimeerida võimalikku viiruse levikut. Tihendasime nii müügisaalide kui töötajate kasutuses olevate ruumide puhastusgraafikuid ning lisasime poodidesse desinfitseerimisvahendid, et tagada maksimaalne hügieen.

Müügisaalide ja töötajate kasutuses olevate ruumide puhul pööratakse erilist tähelepanu kassatsoonidele, iseteeninduskassadele, käepidemetele ja teistele kontaktpindadele.

Kokkupuute vähendamiseks ning nii töötajate kui klientide kaitseks on kassade, teenindusbokside ja infopunktide juurde märgitud ka piirjooned 2m vahemaaga vältimaks lähikontakti. Kõigil palutakse hoida ohutut vahet 2m. 

Lisaks on kassade ja iseteeninduskassade juures kättesaadavad ka desinfitseerivad vahendid käte puhastamiseks, mida võivad kõik kliendid kasutada nii poodi sisenedes kui sealt lahkudes. 

Töötajatele on tutvustatud eriolukorra tõttu kehtestatud nõudeid  ja et neid järgitakse igapäevase tegevuse käigus.

Ehituse ABC kauplused üle Eesti on jätkuvalt avatud. 

Nakkusohu vähendamiseks palume eelistada ostlemiseks Ehituse ABC e-poodi või esitada tellimused kliendihaldurile e-maili või telefoni  teel, et võimaldada kontaktivaba tellimuste täitmine. Kõik kontaktid leiate SIIT.

Kaubale on võimalik järgi tulla Ehituse ABC kauplustesse või tellida Omnivaga lähimasse pakiautomaati või kulleriga koju.

Ehituse ABC ettevaatusabinõud e-poe ja kontaktivabade tellimuste väljastamisel ning kohale toimetamisel: 

- E-poes ja telefoni või e-maili teel tellitud kaubale on võimalik kauplustesse järgi tulla  lahtiolekuajal. Viirusest tingituna oleme viinud lähikontakti kauba väljastaja ning kliendi vahel miinimumini.

- Kaupa on võimalik tellida ka Omnivaga lähimasse pakiautomaati või kulleriga koju. 

- Keskkonda, kus komplekteerime  tellimusi, desinfitseerime igapäevaselt.

- Meie lepingupartner Omniva on teinud kõikide tellimuste üleandmise ja vastuvõtmise kontaktivabaks. See tähendab, et kuller hoiab kliendiga distantsi, kirjutab ise üles kliendi andmed, ei võta allkirja, teeb pakist pildi ning ei ole kliendiga lähikontaktis. Lisaks on võetud kasutusele täiendavad meetmed pakiautomaatide uste, ekraanide ja makseterminalide hoolikamaks ja regulaarseks desinfitseerimiseks.

Viiruse leviku tõkestamiseks on Ehituse ABC muutnud ka igapäevast töökorraldus. Kõik töötajad, kelle töö võimaldab kodukontoris töötamist, on tänaseks suunatud koju. Kõikide poodide töötajatel oleme palunud pöörata erilist tähelepanu hügieenile.

Kaupluses käies palume olla vastutustundlikud ning järgida kehtestatud reegleid:

 

 

 

Ehituse ABC jälgib pingsalt viiruse leviku arengut ning käitub vastavalt Terviseameti juhenditele.

 

Loodame kõikide mõistvale suhtumisele!

Sinu Ehituse ABC