Person

E-poe klienditugi

E-R 9.00 - 17.00

epood@optimera.ee
Otsing
Filtrid
Sulge

Ehituse ABC kauplused on alates 20.03. avatud lühendatud aegadel

19. märts 2020

Seoses eriolukorraga on alates reedest, 20. märtsist 2020 Ehituse ABC kauplused on avatud lühendatud kellaaegadel. Täpsema info kõigi kaupluste lahtiolekuaegade kohta leiate SIIT.

Nakkusohu vähendamiseks palume eelistada ostlemiseks Ehituse ABC e-poodi või esitada tellimused kliendihaldurile e-maili või telefoni  teel, et võimaldada kontaktivaba tellimuste täitmine. Kõik kontaktid leiate SIIT.

Kaubale on võimalik järgi tulla Ehituse ABC kauplustesse või tellida Omnivaga lähimasse pakiautomaati või kulleriga koju.

Ehituse ABC ettevaatusabinõud e-poe ja kontaktivabade tellimuste väljastamisel ning kohale toimetamisel: 

- E-poes ja telefoni või e-maili teel tellitud kaubale on võimalik kauplustesse järgi tulla  lahtiolekuajal. Viirusest tingituna oleme viinud lähikontakti kauba väljastaja ning kliendi vahel miinimumini.

- Kaupa on võimalik tellida ka Omnivaga lähimasse pakiautomaati või kulleriga koju. 

- Keskkonda, kus komplekteerime  tellimusi, desinfitseerime igapäevaselt.

- Meie lepingupartner Omniva on teinud kõikide tellimuste üleandmise ja vastuvõtmise kontaktivabaks. See tähendab, et kuller hoiab kliendiga distantsi, kirjutab ise üles kliendi andmed, ei võta allkirja, teeb pakist pildi ning ei ole kliendiga lähikontaktis. Lisaks on võetud kasutusele täiendavad meetmed pakiautomaatide uste, ekraanide ja makseterminalide hoolikamaks ja regulaarseks desinfitseerimiseks.

Ehituse ABC jälgib pingsalt viiruse leviku arengut ning käitub vastavalt Terviseameti juhenditele.

 

Loodame kõikide mõistvale suhtumisele!

Sinu Ehituse ABC