Person

E-poe klienditugi E-R 9-17

5563 8871

epood@optimera.ee
Otsing
Filtrid
Sulge

2.-21. maini toimub Hinnaparaad!

1. mai 2019

Head kliendid!

2.- 21. maini on Ehituse ABC kauplustes ja e-poes rohkete eripakkumistega Hinnaparaad! Hoolikalt valitud tooted remondiks, ehitamiseks ning kevadisteks ja suvisteks aiatöödeks!

Tutvu Hinnaparaad kampaania toodetega siin!

Tutvu Hinnaparaad kataloogiga siin

Kui sooritad kampaania ajal vähemalt 25-eurose ostu ning täidad loosikupongi, võid hea õnne korral võita 3000€ väärtuses reisi Vormel 1 etapile Monza ringrajal Itaalias!

Kohtumiseni Ehituse ABC-s!

***

KAMPAANIA TINGIMUSED

NB! Hinnad kehtivad 02.05.-21.05.2019 või kuni kaupa jätkub. Soodushindadele ei lisandu püsikliendi soodustus. Kõik pildid on illustreerivad, kaupade tutvustava info eest vastutavad kaupade tootjad ja hankijad

 

1. Kampaania „Hinnaparaad“ (edaspidi: kampaania) korraldaja on AS Optimera Estonia (edaspidi: Ehituse ABC), rg-kood 11269030, aadress Peterburi tee 71, 11415 Tallinn, e-posti aadress optimera@optimera.ee

2. Kampaania kestab 2. kuni 21. maini 2019 (kaasa arvatud).

3. Kampaania toimumise koht on Ehituse ABC kauplused Eesti Vabariigis ja e-pood aadressil www.ehituseabc.ee.

4. Kampaania ajal või seni, kuni kaupa jätkub, kehtivad Ehituse ABC-s kampaania soodushinnad, millele ei lisandu kliendikaardi ega projektimüügi soodustus. Kampaania soodushind on e-poes näha toote juures ja rakendub automaatselt. E-poes ei kehti soodushind järgmistele pakkumistele: 

4.1. „Teine toode soodsamalt“,

4.2. „XPS alusmaterjal tasuta“,

4.3.   „Soodsam hind alates 5 tootest“.

5. Kampaania loosimises osalevad kõik erakliendid, kes kampaania ajal

5.1.ostavad Ehituse ABC-st vähemalt 25 (kahekümne viie) euro väärtuses kaupa ning

5.2. täidavad korrektselt kampaania loosikupongi kohustuslikud väljad ja panevad selle Ehituse ABC kaupluses loosikasti või saadavad selle e-posti aadressile optimera@optimera.ee. Loosikupongid asuvad Ehituse ABC kauplustes ja kodulehel aadressil www.ehituseabc.ee.

6. Kampaanias osalejate vahel loositakse 31. mail 2019 raadiokanali Star FM otse-eetris välja üks auhind: AS-i Wris reisibüroo 3000 euro väärtusega reisipakett sõiduks vormel 1 etapile Itaalias Monza linnas. Pakett sisaldab kahele inimesele järgmisi teenuseid: turistiklassi lennupiletid liinil Tallinn – Milano Malpensa (5.09.2019) ja Milano Malpensa – Tallinn (9.09.2019), vormel 1 etapi piletid (istekohad „Laterale Parabolica A/B“), hommikusöögiga majutus neljaks ööks vähemalt kolmetärnihotellis ning transfeer hotellist Monzasse ja tagasi. Muud auhinnaga seotud kulud kannab võitja. Korraldajal on õigus komplekteerida koostöös Wris reisibürooga auhind 3000 euro väärtuses vastavalt kampaania tingimustele. 

7. Korraldaja võtab auhinna üleandmiseks võitjaga ühendust seitsme tööpäeva jooksul pärast loosimist. Kui ta ei saa auhinna võitjaga selle aja jooksul ühendust korraldajast olenemata põhjustel, on tal õigus jätta auhind võitjale üle andmata ja loosida osalejate hulgast välja uus võitja.

8. Auhinna saab võitja kätte sobivast Ehituse ABC kauplusest kahe nädala jooksul pärast seda, kui talle teatati auhinna võitmisest, esitades kampaania ostutšeki ja isikut tõendava dokumendi. Võitjale antakse Ehituse ABC kaupluses AS-i Wris reisibüroo vautšer, mille ta vahetab ise Wris reisibüroos auhinna vastu.

9. Korraldaja ei maksa auhinna väärtust osaliselt ega täielikult välja rahas ega vaheta auhinda muu asja või teenuse vastu. Samuti ei hüvita korraldaja võitjale auhinnakättesaamisega seotud kulutusi ega reisiga seotud lisakulusid.

10. Kui võitja ei vasta kampaania tingimustele või on kampaanias osalenud selle tingimusi rikkudes, on korraldajal õigus jätta talle auhind üle andmata ja loosida osalejate hulgast välja uus võitja.

11. Kampaanias ei osale selle korraldamisega seotud isikud: Optimera Estonia AS töötajad.

12. Kampaanias osaleja annab osalemisega ettevõtetele Optimera Estonia AS nõusoleku töödelda oma isikuandmeid. Kampaanias osaleja andmed on seadusega kaitstud.

13. Kampaaniaga seotud küsimused ja pretensioonid tuleb esitada kirjalikult Optimera Estonia AS-i e-posti aadressile optimera@optimera.ee.